menu

WAPRO JPK wariant Biuro dedykowany dla biur rachunkowych

27 lipca 2017 r. opublikowany został program WAPRO JPK wariant Biuro w wersji 8.21.6.


Nowy produkt jest dedykowany dla biur rachunkowych. Posiada pełną funkcjonalność wariantu Biznes a dodatkowo został wyposażony w szereg udogodnień dla biur rachunkowych. Podstawowym udogodnieniem jest seryjna wysyłka cyklicznych plików JPK czyli plików wysyłanych co miesiąc, bez wezwania organów podatkowych (aktualnie dotyczy to plików JPK_VAT).


Po przyciśnięciu jednego przycisku program automatycznie pobiera dane JPK dla wszystkich zarejestrowanych w programie firm, porównuje je z kwotami deklaracji VAT-7 i jeżeli niema żadnych nieprawidłowości, tworzy na ich podstawie pliki JPK i wysyła je na serwer Ministerstwa Finansów. Dzięki temu comiesięczne wysłanie nawet kilkuset plików JPK_VAT zostało maksymalnie uproszczone i zautomatyzowane. WAPRO JPK BIURO eliminuje czasochłonne czynności niezbędne do wykonania przy dużej ilości firm obsługiwanych przez biura rachunkowe.


WAPRO JPK wariant Biuro jest płatny. Na program udzielana jest licencja czasowa na okres jednego roku. Cena produktu wynosi 990 zł netto rocznie. Cena obejmuje również wszystkie aktualizacje, w tym dostosowanie do zmian w przepisach a także pomoc Działu HelpDesk WAPRO ERP przez cały okres, na który udzielona jest licencja czasowa.

Zobacz też

krzysztof romaniuk biznessoft
19.02.2024

Wszystko, co musisz wiedzieć przed wdrożeniem ERP w firmie

12.10.2023

Webinar o KSeF 17 paź 2023

10.10.2023

Power BI – wersja demo dla Ciebie

18.07.2023

Pakiet powitalny – Miło Cię widzieć w WAPRO 365!

18.07.2023

Każdy dzień jest e-handlowy

18.05.2023

Elektroniczny Obieg Dokumentów w Wapro – dlaczego warto?

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności