menu

Moduł rozliczania operatorów płatności

Opis

Moduł rozliczeń operatorów płatności służy do półautomatycznego rozliczania elektronicznych transakcji płatniczych oraz płatności za pobraniem w programie WAPRO FAKIR. Moduł wymaga raportu rozliczeniowego dostarczonego przez operatora płatności (np. PayU, kuriera itp.) w postaci pliku danych. Plik zawiera wszystkie transakcje (płatności) otrzymane przez operatora od klientów firmy w związku z konkretnym przelewem od operatora na konto firmy. Operator płatności zazwyczaj wykonuje przelew zbiorczy dla wielu transakcji, co zmusza dział księgowości do ręcznego rozliczenia takiego przelewu, co jest operacją bardzo pracochłonną. Operacja polega na odpowiednim zaksięgowaniu kwoty przelewu na poszczególne konta analityczne klientów, którzy dokonali wpłat i rozliczeniu tych transakcji zgodnie z dostarczonym przez operatora raportem rozliczeniowym.

checklist

Wysoka funkcjonalność

checklist

Zaawansowane raportowanie

checklist

Rejestracja zadań

Dla kogo

groups
Sklepy internetowe
dla sklepów internetowych, które przyjmują płatności elektroniczne lub za pobraniem, moduł ten może być bardzo użyteczny w automatyzacji procesu rozliczania transakcji oraz powiązanych z nimi faktur sprzedażowych.
groups
Biura podróży
dla biur podróży, które przyjmują płatności online za bilety lub usługi turystyczne, moduł ten może pomóc w szybkim i skutecznym rozliczaniu płatności od klientów oraz automatycznie przypisywać je do odpowiednich rezerwacji.
groups
Firmy usługowe
dla firm świadczących usługi na rzecz klientów, które przyjmują płatności za pośrednictwem operatorów płatności, moduł ten może pomóc w uproszczeniu procesu rozliczania tych płatności oraz powiązanych faktur.

Moduł jest zintegrowany z programem WAPRO FAKIR i wymaga jego wcześniejszej instalacji. Wymagane jest również połączenie z systemem płatności, który dostarcza raporty rozliczeniowe w postaci plików danych.

Tak, moduł obsługuje różne rodzaje płatności elektronicznych, w tym karty płatnicze, przelewy online oraz płatności za pobraniem.

Tak, moduł umożliwia dowolne filtrowanie i grupowanie danych w raportach, co pozwala użytkownikom dostosować układ raportu do indywidualnych potrzeb.

Tak, moduł automatycznie tworzy dokumenty księgowe w programie WAPRO FAKIR, które zawierają informacje o przeprowadzonych przelewach i rozliczeniach.

 • Moduł umożliwia półautomatyczne rozliczanie elektronicznych transakcji płatniczych oraz płatności za pobraniem w programie WAPRO FAKIR.
 • Wymaga dostarczenia przez operatora płatności raportu rozliczeniowego w postaci pliku danych, który zawiera wszystkie zaakceptowane przez operatora transakcje od klientów firmy w związku z konkretnym przelewem od operatora na konto firmy.
 • Moduł importuje plik i próbuje dopasować przelew zbiorczy od operatora do poszczególnych należności klienta (faktury sprzedaży) na podstawie numerów faktur lub innych identyfikatorów transakcji zawartych w pliku źródłowym.
 • Efektem tej operacji jest raport z propozycją rozliczenia wskazanych transakcji, który pozwala użytkownikowi dostosować układ do indywidualnych potrzeb, dowolnie filtrować i grupować dane.
 • W kolejnym etapie użytkownik wybiera przelew, który chce rozliczyć, a moduł automatycznie tworzy nowy dokument w programie WAPRO FAKIR, który wykonuje odpowiednie przelewy i automatycznie rozlicza odpowiednie należności na koncie operatora oraz powiązane faktury na klientach konta.
 • Moduł przechowuje w bazie pełną historię rozliczeń i umożliwia ich przeglądanie w powyższym raporcie.
 • Moduł oznacza również powiązane rozliczenia kodem transakcji, co umożliwia szybkie filtrowanie wszystkich transakcji powiązanych z danym kodem.

Skontaktuj się z nami, by poznać cenę.

Po analizie Twoich potrzeb dobierzemy Ci pakiet, który będzie w 100% odpowiadał Twojej firmie.

Zobacz Moduł rozliczania operatorów płatności

Lorem ipsum
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Bibendum est ultricies integer quis auctor elit sed vulputate. Ac ut consequat semper viverra nam libero justo laoreet. Porttitor leo a diam sollicitudin tempor id. Lectus vestibulum mattis ullamcorper.

Quisque non tellus orci ac auctor augue. Iaculis at erat pellentesque adipiscing commodo elit at imperdiet.
Lorem ipsum
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Bibendum est ultricies integer quis auctor elit sed vulputate. Ac ut consequat semper viverra nam libero justo laoreet. Porttitor leo a diam sollicitudin tempor id. Lectus vestibulum mattis ullamcorper.

Quisque non tellus orci ac auctor augue. Iaculis at erat pellentesque adipiscing commodo elit at imperdiet.

Wdrożenia dla naszych Klientów

Polecamy rozwiązanie firmy BiznesSoft.pl jako skuteczne narzędzie do zarządzania magazynem w modelu "just in time".
Medicus
Zastosowane rozwiązania w połączeniu z profesjonalnym wdrożeniem przynoszą spółce wymierne korzyści biznesowe.
Hydrex Diagnostics Sp. z o.o.
Zastosowane rozwiązania w połączeniu z profesjonalnym wsparciem i kompetencjami firmy BiznesSoft.pl pozwoliły osiągnąć cel.
Rośliny z Runowa Sp. z o.o. S.K.
Jako zadowolony użytkownik polecamy programy Asseco WAPRO oraz firmę BiznesSoft.pl jako profesjonalnego dostawcę kompleksowych rozwiązań informatycznych dla biznesu.
Massmedica Sp z o.o.
Jako wieloletni użytkownik polecamy programy Asseco Wapro jako sprawdzone oprogramowanie dla biur rachunkowych, a firmę BiznesSoft.pl jako rzetelnego Partnera.
Biuro rachunkowe S.C.
Polecamy BiznesSoft.pl jako firmę o wysokich kompetencjach, otwartym podejściu do klienta, szybko reagują na zgłoszenie klienta.
DEM Sp z o.o.
Indywidualna wycena i darmowa prezentacja produktu.

Zapytaj o wycenę, produkt lub usługę. Skontaktuj się z nami!

Czekamy na Twój kontakt!

  location_on
  02-765 Warszawa
  al. Wilanowska 9A, lok. U3
  Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności