menu

Integracja Wapro – Saldeo

Podstawa udanego wdrożenia Saldeo to przed wszystkim dobra integracja z programem księgowym.  Aby była ona dobrze przeprowadzona kluczowa jest kompetencja osoby wdrażającej.  Jako wieloletni partner Asseco Wapro posiadamy ogromne doświadczenie w systemach finansowo –księgowych (Wapro Kaper oraz Wapro Fakir). Dzięki doskonałej orientacji w strukturach systemów Wapro nasze wdrożenia integracji Saldeo -> Wapro przebiegają sprawnie . Poprzez wieloletnie doświadczenie jesteśmy przygotowani na rozwiazywanie ewentualnych niedogodności pojawiających się przy wdrożeniu. Wiemy, że wiele firm pracujących na Saldeo  boryka się z problemami związanymi z integracją  z Wapro. Najczęstsze problemy występują z:

  • obsługą MPK – klasyfikacje MPK przypisaną do dokumentów w Saldeo automatycznie przenosimy do Fakira. Dotyczy to zarówno struktury drzewiastej jak i wskaźników – wszystkie wartości są odpowiednio przenoszone.
  • obsługą dokumentów bez vat – poprawne księgowanie dokumentów które nie powinny mieć żadnego zapisu w rejestrze VAT
  • obsługą pojazdów- księgowanie kosztów z mieszanym odliczeniem (50% VAT 75% PD), obsługa leasingu 100%/50% (Fakir)
  • rozliczeniami pracowników – obsługa przeksięgowań na konta rozrachunkowe z pracownikami w sytuacji gdy analityka konta to kartoteka pracownika np. 231-x gdzie x to kartoteka.

Jesteśmy w stanie pomóc w rozwiązaniu tych problemów, ustawić integracje w taki sposób aby jeszcze bardziej usprawnić Państwa pracę na systemie Saldeo.

Nasze doświadczenie opiera się na wieloletniej współpracy z WAPRO. Doskonale znamy ten system i dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzić szybkie i efektywne wdrożenie oraz integrację.

Cena SaldeoSMART nie różni się w zależności od tego czy kupicie Państwo oprogramowanie u producenta, czy u Partnera jakim jest Polska Grupa IT. Różnica leży w ofercie wdrożeniowej, która w naszym przypadku jest jedną z najkorzystniejszych na rynku, m.in ze względu na krótki czas wdrożenia oraz przejrzyste zasady współpracy.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację telefoniczną oraz prezentację online.

Zobacz też

18.07.2023

Pakiet powitalny – Miło Cię widzieć w WAPRO 365!

18.07.2023

Każdy dzień jest e-handlowy

18.05.2023

Elektroniczny Obieg Dokumentów w Wapro – dlaczego warto?

18.05.2023

Koniec wsparcia SQL 2014

23.02.2023

Koniec wsparcia SQL 2014

02.02.2023

Elektroniczny Obieg Dokumentów w Wapro – dlaczego warto?

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności