menu

Integracja Wapro – Saldeo

Podstawa udanego wdrożenia Saldeo to przed wszystkim dobra integracja z programem księgowym.  Aby była ona dobrze przeprowadzona kluczowa jest kompetencja osoby wdrażającej.  Jako wieloletni partner Asseco Wapro posiadamy ogromne doświadczenie w systemach finansowo –księgowych (Wapro Kaper oraz Wapro Fakir). Dzięki doskonałej orientacji w strukturach systemów Wapro nasze wdrożenia integracji Saldeo -> Wapro przebiegają sprawnie . Poprzez wieloletnie doświadczenie jesteśmy przygotowani na rozwiazywanie ewentualnych niedogodności pojawiających się przy wdrożeniu. Wiemy, że wiele firm pracujących na Saldeo  boryka się z problemami związanymi z integracją  z Wapro. Najczęstsze problemy występują z:

  • obsługą MPK – klasyfikacje MPK przypisaną do dokumentów w Saldeo automatycznie przenosimy do Fakira. Dotyczy to zarówno struktury drzewiastej jak i wskaźników – wszystkie wartości są odpowiednio przenoszone.
  • obsługą dokumentów bez vat – poprawne księgowanie dokumentów które nie powinny mieć żadnego zapisu w rejestrze VAT
  • obsługą pojazdów- księgowanie kosztów z mieszanym odliczeniem (50% VAT 75% PD), obsługa leasingu 100%/50% (Fakir)
  • rozliczeniami pracowników – obsługa przeksięgowań na konta rozrachunkowe z pracownikami w sytuacji gdy analityka konta to kartoteka pracownika np. 231-x gdzie x to kartoteka.

Jesteśmy w stanie pomóc w rozwiązaniu tych problemów, ustawić integracje w taki sposób aby jeszcze bardziej usprawnić Państwa pracę na systemie Saldeo.

Nasze doświadczenie opiera się na wieloletniej współpracy z WAPRO. Doskonale znamy ten system i dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzić szybkie i efektywne wdrożenie oraz integrację.

Cena SaldeoSMART nie różni się w zależności od tego czy kupicie Państwo oprogramowanie u producenta, czy u Partnera jakim jest Polska Grupa IT. Różnica leży w ofercie wdrożeniowej, która w naszym przypadku jest jedną z najkorzystniejszych na rynku, m.in ze względu na krótki czas wdrożenia oraz przejrzyste zasady współpracy.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację telefoniczną oraz prezentację online.

Zobacz też

krzysztof romaniuk biznessoft
19.02.2024

Wszystko, co musisz wiedzieć przed wdrożeniem ERP w firmie

12.10.2023

Webinar o KSeF 17 paź 2023

10.10.2023

Power BI – wersja demo dla Ciebie

18.07.2023

Pakiet powitalny – Miło Cię widzieć w WAPRO 365!

18.07.2023

Każdy dzień jest e-handlowy

18.05.2023

Elektroniczny Obieg Dokumentów w Wapro – dlaczego warto?

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności