19 czerwca 2019

Wdrożenia

Sprzedaż, wdrożenia i serwis oprogramowania dla firm

Prowadzimy sprzedaż oraz wdrożenia kompleksowych rozwiązań informatycznych dla firm na bazie oprogramowania Asseco WAPRO ERP. W ramach procesu wdrożenia oferujemy:

Na życzenie Klienta możemy dostarczyć i wdrożyć rozwiązanie „pod klucz” wraz z kompletną infrastrukturą sprzętową: sieci komputerowe, sprzęt komputerowy, urządzenia PDA dla handlowców, czytniki i drukarki kodów kreskowych, kolektory danych, urządzenia fiskalne, wagi etykietujące, sprawdzarki cen, itp.

Oferujemy korzystny cenowo 5-godzinny pakiet usług, w którego skład wchodzi: instalacja i konfiguracja programu oraz szkolenie użytkowników. O szczegóły pytaj pod numerem tel: (22) 262-86-00

Aktualnie obowiązujący cennik usług udostępniany po złożeniu zapytania na maila:

 

Oferujemy również usługi rozbudowy standardowych funkcjonalności produktów Asseco WAPRO ERP w celu ich dostosowania do indywidualnych potrzebami firmy. Na bazie linii PRESTIŻ PLUS istnieje możliwość implementacji specyficznych modeli obiegu dokumentów (workflow), jak również stworzenia dodatkowych modułów, np. do obsługi serwisu, obsługi procesów logistycznych z użyciem urządzeń przenośnych i wiele innych.

W ramach integracji procesów biznesowych z partnerami handlowymi firmy oferujemy usługi w zakresie elektronicznej wymiany danych. Elektroniczna wymiana danych obejmuje zazwyczaj procesy przesyłania zamówień oraz faktur, a w pewnych przypadkach również kartotek asortymentowych i kontrahentów. Jesteśmy w stanie dostosować się do dowolnych specyfikacji oraz formatów plików danych (XML, pliki tekstowe, pliki Excel i inne). Usługa integracyjna wyceniana jest indywidualnie na podstawie zakresu i specyfiki wymiany danych. W ramach integracji wdrażamy również dedykowane rozwiązania B2B, czyli internetowe systemy zamówień dla partnerów handlowych.

Osobnym działem naszych usług jest dostarczanie rozwiązań Bussines Inteligence w oparciu o platformę Microsoft SQL Server. Rozwiązania tej klasy pozwalają na elastyczną, wielowymiarową analizę danych z różnych obszarów działalności firmy. Interaktywne raporty prezentują dane w prosty i przejrzysty sposób, bez zbędnych opóźnień. Dzięki zastosowaniu odpowiednich algorytmów predykcji oprócz analizy historycznej możliwe jest symulowanie przyszłych zdarzeń, co istotnie minimalizuje ryzyko podejmowanych decyzji. Proces wdrożenia rozwiązania składa się z następujących etapów:

  • analiza potrzeb analitycznych przedsiębiorstwa,
  • wycena rozwiązania,
  • projekt oraz implementacja hurtowni danych, z podziałem na zagadnienia tematyczne (data mart),
  • projekt oraz implementacja procesów ETL, służących cyklicznemu napełnianiu hurtowni danymi,
  • projekt oraz implementacja kostek analitycznych OLAP,
  • wdrożenie systemu raportowania,
  • szkolenie użytkowników,
  • stała opieka i nadzór nad pracą systemu.

Tego typu rozwiązania są wyceniane indywidualnie na podstawie przeprowadzonej analizy potrzeb.