18 marca 2020

Obieg dokumentów

Aplikacja SaldeoSMART to nowoczesne i przede wszystkim kompleksowe rozwiązanie umożliwiające wprowadzenie w Twojej firmie elektronicznego obiegu dokumentów. Co nas wyróżnia? Możliwość odczytywania danych ze skanów dzięki mechanizmom OCR.

Jak działa elektroniczny obieg dokumentów w SaldeoSMART?

  1. Dodawanie dokumentów do aplikacji SaldeoSMART
    Do aplikacji możemy dodać dokumenty elektroniczne w formacie PDF wprowadzając je bezpośrednio lub za pomocą maila. Dokumenty w wersji papierowej należy zeskanować. Nie musimy skanować pojedynczych dokumentów, jeśli jest ich więcej możemy skorzystać z podajnika, Saldeo podzieli zbiorczy plik PDF. Jakie dane zostaną odczytane? Kontrahenci, numery, daty, terminy płatności itp.

  2. Wprowadzenie dokumentów do obiegu
    Odczytany dokument automatycznie trafia do obiegu. Pracownik musi zweryfikować poprawność danych, zarejestrować i opisać nadając kategorie, a na końcu zarchiwizować. Wszystkie dokumenty dodane do aplikacji tworzą elektroniczne archiwum, dostępne 7 dni w tygodniu 24h/dobę. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce ich odnalezienie zajmie tylko chwilę.

  3. Import dokumentów do systemu ERP lub programu księgowego

Obieg dokumentów w firmie - korzyści

Elektroniczne archiwum dokumentów

Wszystkie dokumenty stale pod ręką. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce odnajdziesz je w kilka sekund

Organizacja

W Twojej firmie dokumenty nie zawsze trafiają do księgowości na czas lub są błędnie opisane? Dzięki SaldeoSMART pracownicy sami będą mogli je dodawać na bieżąco, a one trafią do obiegu, który Ty dla nich stworzysz

Raporty

Sprawdzaj na bieżąco zyski i wydatki Twojej firmy

Obieg dokumentów w firmie - funkcje