18 marca 2020

Moja Firma

Poszukujesz programu dla działu księgowości w Twojej firmie? Pakiet Moja Firma w SaldeoSMART może być rozwiązaniem dla Ciebie. Bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, warto zainwestować w system, w którym znajdziemy wszystkie dokumenty związane z naszą działalnością. Pakiet Moja Firma daje możliwość wystawiania oraz odbierania faktur, a także ich archiwizację.

Moja firma - korzyści dla księgowości w firmie

Program do wystawiania faktur

Wybierając SaldeoSMART Twoja firma zyskuje program do wystawiania faktur VAT, zaliczek, korekt itp, które można bezpośrednio wysłać do kontrahenta. Aplikacja umożliwia również wysyłkę powiadomień tj przypomnienia o braku płatności czy wezwań do zapłaty.

Elektroniczne archiwum dokumentów

Potrzebujesz stałego dostępu do dokumentów firmy? SaldeoSMART daje Ci taką możliwość dzięki elektronicznemu archiwum. Szyfr SSL zapewnia bezpieczeństwo i poufność danych.

E-teczki pracownicze

Stwórz bazę dokumentów kadrowych w bezpiecznym miejscu ze stałym dostępem do nich.

Bieżący bilans zysków i strat

Jedną z największych zalet programu SaldeoSMART jest dostęp do bieżących danych wyników finansowych firmy. Wprowadzając wszystkie dokumenty do aplikacji, możesz sprawdzić w każdym momencie miesiąca jak wygląda zyskowność firmy.

Kontrola rozliczeń z kontrahentami

W programie SaldeoSMART masz dostęp do listy niezapłaconych faktur.

Eksport faktur do pliku JPK_FA

Od 2017 roku Użytkownicy SaldeoSMART mają możliwość w każdej chwili pobrać wystawione faktury sprzedaży do formatu pliku JPK_FA.

Moja Firma - funkcje