18 marca 2020

SaldeoSMART – dla biur

SaldeoSMART – program dla biur rachunkowych

SaldeoSMART to oprogramowanie dla biur rachunkowych umożliwiające m.in. odczytywanie danych z faktur oraz elektroniczny obieg dokumentów. System posiada o wiele więcej funkcjonalności, stworzonych w oparciu o doświadczenie oraz badania potrzeb małych, średnich oraz dużych biur rachunkowych.

Dla kogo jest program SaldeoSMART? Dla właścicieli biur, którzy cenią czas własny oraz pracowników. Wprowadź pełną digitalizację w swoim biurze rachunkowym. Dzięki temu staniesz się nowoczesnym partnerem dla swoich Klientów, oferującym więcej niż tradycyjne biura.

Program SaldeoSMART to wielofunkcyjna platforma dla biur rachunkowych, stworzona z myślą o nich oraz ich klientach. Od konkurencji odróżnia ją przede wszystkim zaawansowany moduł odczytu danych ze skanów i dokumentów elektronicznych. Wprowadzone dokumenty zostaną odczytane, a po ich akceptacji trafiają do obiegu, dzięki czemu Ty, pracownicy, ale i Klienci będą mieli do nich dostęp 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.

.

SaldeoSMART – korzyści

SaldeoSMART jest rozwiązaniem stworzonym z myślą o biurach rachunkowych. W zależności od pakietu i zakresu funkcjonalności program w mniejszym lub większym stopniu ułatwi i przyśpieszy codzienną pracę, pozwalając zaoszczędzić czas, a co za tym idzie pieniądze. 

Dlaczego warto zainwestować w SaldeoSMART?

Digitalizacja dokumentacji

Wprowadź nowoczesność do swojego biura. Zrezygnuj z papieru i przejdź w pełni na elektroniczny obieg dokumentów. Jeśli nie wiesz jak wprowadzić go w swoim biurze, pomożemy Ci skontaktować się z biurami partnerskimi, które chwalą sobie takie rozwiązanie.

Oszczędność czasu

Łączy się z kosztami. Nie tylko szybciej wprowadzisz dokumenty, dzięki funkcji odczytywania danych w systemie SaldeoSMART, ale również szybciej je odnajdziesz. Takie rozwiązanie jest już w pełni opłacalne od 2 tysięcy dokumentów.

Klient odpowiada za dokumenty

Pakiet Komunikacji z Klientem umożliwia klientom bezpłatne skanowanie i wprowadzanie dokumentów kosztowych, a także wystawiania swoich faktur. Odpłatnie jest możliwość dokupienia pakietu Odczytywania Dokumentów, dzięki któremu nie będzie musiał sam ich opisywać, a jego zadanie skończy się na dodaniu skanu lub wersji elektronicznej dokumentu.

Zwiększenie efektywności pracowników

Nie będą tracili cennego czasu na coś, co SaldeoSMART może zrobić za nich. Poświęcą go na zadania o wyższym priorytecie i będą w stanie obsłużyć większą ilość Klientów.

Ograniczenie kosztów

Ile czasu Twoim pracownikom zajmuje ręczne wprowadzanie dokumentów? Jeśli przeliczysz to przez godzinowy koszt ich pracy, zrozumiesz jak potrzebny jest program SaldeoSMART w Twoim biurze.

Organizacja pracy

SaldeoSMART umożliwia wprowadzenie organizacji pracy w biurze. Wszystkie dokumenty, a także komunikacja z Klientami znajdują się w programie.

Jak przekonać Klienta do korzystania z SaldeoSMART?

Bezpieczeństwo

Klient przesyłając dokumenty do biura przez SaldeoSMART jest pewien, że dotarły do księgowej oraz nikt niepożądany nie będzie miał do nich wglądu

Organizacja

Klienci nie muszą czekać do początku miesiąca, żeby zebrać wszystkie dokumenty i dostarczyć do biura. Mogą na bieżąco je skanować, również za pomocą smartfonu i przesyłać do programu.

Wystawianie faktur

Program SaldeoSMART daje Klientom biura możliwość wystawiania swoich faktur. Nie muszą robić tego w Excelu itp. programach. Mają pewność, że wszystko zostanie poprawnie przeliczone.

Oszczędność czasu

Jeśli biuro zdecyduje się na zakup pakietu odczytu dokumentów, to Klienci nie będą musieli opisywać faktur w systemie, a jedynie wrzucić ich skany, lub wersje elektroniczne. System sam odczyta informacje dzięki OCR, a pracownik biura będzie musiał jedynie zatwierdzić rodzaj kosztu

Dostęp do dokumentów

Dzięki SaldeoSMART Klienci mają stały wgląd do swoich dokumentów.

Rozliczanie zaliczek pracowniczych

Jeden z pakietów SaldeoSMART pozwala w uporządkowany sposób kontrolować zaliczki wypłacane pracownikom

SaldeoSMART – pakiety

W zależności od swoich potrzeb nasi klienci mogą wybrać jeden z pakietów SaldeoSMART.
Czym się różnią? Jakie funkcjonalności oferują? Te i inne informacje
znajdziecie Państwo na stronach dotyczących poszczególnych pakietów.
Wystarczy kliknąć powyżej.