Ludzie

Krzysztof Romaniuk

Założyciel firmy. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej  (1992). W 2007 roku ukończył podyplomowe studium „Informatyczne systemy zarządzania – strategia, projektowanie, integracja”, a następnie w roku 2010 podyplomowe studium „Business Intelligence” na SGH w Warszawie.

 

Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i wdrażaniu systemów Asseco WAPRO ERP oraz własnych rozwiązań uzupełniających. Współpracuje z Asseco WAPRO ERP od początków jego istnienia. W latach 1999 – 2004 pracownik kontraktowy oraz członek Zarządu WAPRO. W ciągu 20 lat działalności zawodowej zdobył doskonałą orientację w specyfice tego segmentu rynku.

Anna Woźniak – Salomonowska

Absolwentka SGH i studiów doktoranckich UW na Wydziale Zarządzania. W latach 1994 – 2000 Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży w firmie RAKS, 2007 – 2009 analityk systemów finansowo księgowych grupy RAKS, obecnie kluczowy pracownik BiznesSoft.pl.

 

Od podstaw budowała firmę RAKS, utrzymuje dobry kontakt z większością dystrybutorów. Do niedawna bezpośrednio opiekowała się kluczowymi klientami firmy RAKS. Posiada dobrą znajomość rynku aplikacji finansowo-księgowych w Polsce. Od kilu lat współpracowała z firmą Biznessoft.pl w zakresie sprzedaży aplikacji WAPRO.