WAPRO ERP 2018 wsparcie techniczne, gwarancja bezpłatnej aktualizacji

Szanowni Państwo,


Jak co roku z początkiem października Producent Asseco WAPRO oddaje w Wasze ręce pakiet aktualizacji WAPRO ERP 2018. Nadchodzący rok jest dla nas szczególnie ważny, ponieważ obfituje w wiele poważnych zmian przepisów.


Kolejne elementy JPK (w tym objęcie obowiązkiem wszystkich przedsiębiorców oraz zmiana specyfikacji), nowa dyrektywa unijna o ochronie danych osobowych (RODO), zmiany w definicjach ewidencji środków trwałych to wyzwania, którym musimy sprostać i tak jak w latach poprzednich dostarczyć wysokiej jakości oprogramowanie – na czas.


Poprzedni rok to niemal 3000 zmian funkcjonalnych i modyfikacji w ponad 30 wersjach i wydaniach. Każdy z oferowanych programów przeszedł poważne zmiany funkcjonalne i wizualne, zarówno pod kątem ergonomii jak i estetyki.


Odnowienie aktualizacji oraz wsparcia technicznego, upoważni Państwa do skorzystania z BEZPŁATNYCH wersji i nowych wydań aż do końca września 2018


Dzięki temu można zyskać nawet 3000 nowych funkcji i modyfikacji oraz zabezpieczyć firmę przed licznymi zmianami w przepisach, które spodziewane są w przyszłym roku.


Zapraszamy do zapoznania z listą zmian w najnowszych wersjach programów oraz z informacjami o modyfikacjach, które zostały wprowadzone w ciągu ostatnich 12 miesięcy.


-> Lista zmian

October 03, 2017

Możliwość komentowania jest wyłączona.