Aktualności

19 Wrz

Mając na celu utrzymanie wzrostu jakości usług oraz chęć zapewnienia wysokiej dostępności wsparcia technicznego, od 1 października 2019 Producent wprowadza nową usługę o nazwie „Telefoniczna Pomoc Techniczna (TPT)”

19 Cze

Szanowni klienci, w związku z faktem ogłoszenia przez firmę Microsoft zakończenia wsparcia dla serwera baz danych Microsoft SQL Server 2008 oraz Microsoft SQL Server 2008R2 a także dla systemów operacyjnych Windows Server 2008 oraz Windows Server 2008 R2, informujemy, że z dniem 01.10.2019 r. produkty WAPRO ERP, również nie będą wspierały wyżej wymienionych systemów baz danych SQL Server oraz systemów operacyjnych.

06 Mar

Od wersji 8.40.2 WAPRO Fakir umożliwia tworzenie i zapisywanie sprawozdań finansowych w postaci elektronicznej, to jest w postaci pliku o strukturze logicznej oraz formacie udostępnionym w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie podmiotowej urzędu obsługującego ministra właściwego do spraw finansów publicznych, zgodnie z art. 45 ust. 1g ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości.

01 Lut

W systemie magazynowo handlowym WAPRO Mag udostępniono integrację z usługą Przelewy 24. Funkcja pozwala użytkownikom systemu do fakturowania WAPRO Mag na przygotowanie linków szybkich płatności oraz umieszczanie ich na wydrukach dokumentów jako link lub kod QR. Kod QR może być zeskanowany na aplikacji mobilnej w telefonie i użytkownik zostanie przeniesiony na stronę płatności banków.

29 Lis

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 grudnia 2018 r. zmianie ulega cennik usług firmy BiznesSoft.pl.

03 Paź

przedłużenie wsparcia technicznego, ochrona przed zmianami w przepisach, gwarancja bezpłatnej aktualizacji